Poradnik wakacyjny JAMBOX mobile | Telewizja JAMBOX

Poradnik wakacyjny JAMBOX mobile

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że usługa multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. Jest to atrakcyjne, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione.

Poradnik wakacyjny

Lada moment rozpoczniemy tak długo wyczekiwany okres wakacyjny. Niektórzy już odpoczywają, a niektórzy niecierpliwie wypatrują urlopu. W związku ze zbliżającym się sezonem wzmożonych podróży zagranicznych przypominamy o najważniejszych informacjach, o których należy pamiętać przed wyjazdem, w kontekście poprawnego działania usługi.

Wszystkie informacje dla Abonentów, którzy wyjeżdżają za granicę można znaleźć na naszej stronie internetowej jambox.pl/mobile/roaming.

W szczególności znajdziemy tam informacje dotyczące:

  • Sposobów aktywacji Roamingu oraz Punktów Dostępu (APN)
  • Roamingu w UE oraz Polityki Uczciwego Korzystania
  • Roamingu w Wielkiej Brytanii

Dodatkowo, większość najważniejszych informacji można znaleźć w naszym Poradniku i FAQ do JAMBOX mobile, który podzielony jest na kilka sekcji dotyczących:

  • Najczęstszych pytań oraz pierwszej konfiguracji karty SIM
  • Najczęstszych pytań dotyczących Roamingu
  • Konfiguracja Poczty Głosowej, APN-ów, przekierowania połączeń oraz przydatne kody USSD.

Ponadto, na naszym blogu można znaleźć kilka przydatnych artykułów w temacie Roamingu oraz wyjazdów zagranicznych:

Zachęcamy także do korzystania z naszych nowych usług. Na wakacjach z JAMBOX mobile czeka nas już bowiem lepsza jakość dźwięku w trakcie rozmowy i szybsze połączenia (VoLTE), ale też możliwość rozmów mimo braku zasięgu sieci komórkowej (Wi-Fi Calling).

Poznaj usługi JAMBOX mobile

Roaming VoLTE Wi-Fi Calling

 

 

Zapraszamy do kontaktu ze swoim lokalnym operatorem.

 

2023/06/14