Pakiety Podstawowe

Masz do wyboru 5 pakietów bazowych telewizji cyfrowej:

 

Zawiera 134 najpopularniejszych kanałów w tym 75 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie możesz zamówić dodatkowo pakiety premium CANAL+ i ELEVEN.

Pakiet Mini HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom sp. z o.o.

 

Pakiety Premium

Pakiet CANAL+ Select HD

Pakiet CANAL+ Prestige HD

 

Pakiet Eleven HD

 
 
 

 

 


Zamów telewizję JAMBOX w pakiecie z Internetem

Wypełnij formularz i wyślij zapytanie o promocję w Twoim miejscu zamieszkania 
lub skontaktuj się z twoim lokalnym operatorem i spytaj o szczegóły oferty promocyjnej »

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest SGT sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ligockiej 103 budynek 8. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.), w celu udzielania odpowiedzi na zadawane pytania, w tym za pomocą poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.

Programy gwarantowane zgodnie z definicją w Ogólnym Regulaminie Świadczenia Usług. Włączenie i wyłączenie programu niegwarantowanego nie jest zmianą Umowy Abonenckiej i nie wymaga uprzedniego powiadomienia o tym Abonenta.

W ofercie telewizji JAMBOX pakiety Wielotematyczny HD, Wielotematyczny Super HD, Wielotematyczny Mega HD są świadczone przez firmę SGT. Pakiet Mini HD przez firmę Interaktywny Dom sp. z o.o. a pakiet Mikro HD przez firmę Interaktywny Dom 2 sp. z o.o.

Pakiet Wielotematyczny Mega HD jest dostępny u wybranych operatorów.

 

Wielotematyczne HD i mini HD

Proponujemy cztery zróżnicowane, podstawowe pakiety telewizyjne:  Wielotematyczny Mega HD, Wielotematyczny Super HD, Wielotematyczny HD i Mini HD. Każdy z nich został specjalnie skomponowany, mając na uwadze różne potrzeby abonentów.

Podstawowe pakiety telewizyjne w ofercie JAMBOX mają jedną cechę wspólną: ultra szybki i stabilny internet światłowodowy w zestawie. To kompleksowe rozwiązanie jest możliwe dzięki współpracy operatora JAMBOX ze sprawdzonymi, rzetelnymi dostawcami telekomunikacyjnymi na terenie całej Polski.

Platforma JAMBOX to absolutna innowacja. Jako jedni z nielicznych jesteśmy w stanie zaoferować nietypową konfigurację najpopularniejszych programów telewizyjnych krajowych oraz zagranicznych.

Dodatkowo w pakietach telewizyjnych Wielotematycznym Mega HD, Wielotematycznym Super HD i Wielotematycznym HD nie ma żadnych ograniczeń! Możesz wybrać jedną z tych trzech podstawowych wersji, a dopiero później zdecydować się na wzbogacenie swojej oferty o programy tematyczne lub dodatki premium takie jak HBO GO czy HBO OD. Co ważne i niespotykane – żeby to zrobić, nie musisz wychodzić z domu, ani nawet wykonywać telefonu do swojego operatora. Rozszerzanie pakietów i zamawianie dodatkowych usług możliwe jest za pomocą pilota.

Jeśli zastanawiacie się jaka telewizja będzie dla Was najlepszym, najwygodniejszym i najkorzystniejszym cenowo rozwiązaniem, odpowiedź jest prosta – to musi być JAMBOX – kablówka trzeciej generacji.

W pełnej ofercie znajdziesz 286 kanałów, w tym aż 169 w jakości HD