Pakiety Podstawowe

W pełnej ofercie znajdziesz 287 kanałów, w tym aż 129 w jakości HD

Masz do wyboru 4 pakiety podstawowe:

Najtańszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 133 najpopularniejszych kanałów w tym 53 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium. 

Pakiet Mini HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom sp. z o.o.

Chcesz więcej kanałów? Z pakietu Mini HD łatwo przejść na jeden z pakietów Wielotematycznych, do których możesz dołączyć dodatkowe pakiety tematyczne i premium. Tak zbudujesz swój własny pakiet.

 


Zamów telewizję JAMBOX w pakiecie z Internetem

Wypełnij formularz i wyślij zapytanie o promocję w Twoim miejscu zamieszkania 
lub skontaktuj się z twoim lokalnym operatorem i spytaj o szczegóły oferty promocyjnej »

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest SGT S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ligockiej 103 budynek 8. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.), w celu udzielania odpowiedzi na zadawane pytania, w tym za pomocą poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.

Programy gwarantowane zgodnie z definicją w Ogólnym Regulaminie Świadczenia Usług. Włączenie i wyłączenie programu niegwarantowanego nie jest zmianą Umowy Abonenckiej i nie wymaga uprzedniego powiadomienia o tym Abonenta.

W ofercie telewizji JAMBOX pakiety Wielotematyczny HD, Wielotematyczny Super HD, Wielotematyczny Mega HD są świadczone przez firmę SGT S.A. a pakiet Mini HD przez firmę Interaktywny Dom sp. z o.o.

Pakiet Wielotematyczny Mega HD jest dostępny u wybranych operatorów.

Projekty UE